Haberler

NiK Sistem Direktörümüz bu yıl Almaya’nın Hamburg şehrinde düzenlenen InterGeo Fuarı ve Konferansına katılmış ve partner firmalar ile görüşmeler yapmıştır.

11 Ekim 2016

Devamını oku...

NiK Sistem, bu yıl Çukurova Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Uzaktan Algılama ve CBS Anabilim Dalı tarafından organize edilen VI. Uzaktan Algılama Coğrafi Bilgi Sistemleri Sempozyumu’na  Partneri European Space Imaging (EUSI) firmasından bir yetkili ile birlikte stand açarak ve kısa bir sunum gerçekleştirerek katılmıştır.

05 Ekim 2016

Devamını oku...

NiK Sistem direktörümüz A.Y.Erbay, Güney Kore, Daejeon’da düzenlenen partner konferansında Türkiye’de Kompsat uyduları ile yapılan tarımsal bir proje hakkında sunum gerçekleştirmiştir. Konferans sırasında ayrıca G. Kore Uzay Ajansı (KARI) merkezi de ziyaret edilmiştir.

18 Mayıs 2016

Devamını oku...

NiK Sistem, Bakanlıklararası Harita İşleri Koordinasyon Planlama Kurulu tarafından düzenlenen organizasyonda standı ile yer almış ve ürünleri hakkında bilgi vermiştir.

05 Nisan 2016

Devamını oku...

Şirketimiz  ile Optech yetkilileri Pakistan’dan gelen bir heyeti Optech’in Toronto’daki merkezinde ağırlamış ve teknik bilgiler vermiştir.

19 Ocak 2016

Devamını oku...