Haberler

GI4DM -GeoInformation for Disaster Management

18 Mart 2018

Devamını oku...

NiK Sistem Teknik Çalıştayı: Very High Resolution Satellite Imagery and Applications, Ankara Holday Inn Toplantı salonunda geniş bir katılımla gerçekleştirilmiştir. Partnerlerimiz DigitalGlobe ve European Space Imaging, WorldView uyduları konusunda teknik bilgiler ve uygulama örneklerinden sunumlar geçekleştirmiştir.

08 Ağustos 2017

Devamını oku...

NiK Sistem Direktörümüz bu yıl Almaya’nın Hamburg şehrinde düzenlenen InterGeo Fuarı ve Konferansına katılmış ve partner firmalar ile görüşmeler yapmıştır.

11 Ekim 2016

Devamını oku...

NiK Sistem, bu yıl Çukurova Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Uzaktan Algılama ve CBS Anabilim Dalı tarafından organize edilen VI. Uzaktan Algılama Coğrafi Bilgi Sistemleri Sempozyumu’na  Partneri European Space Imaging (EUSI) firmasından bir yetkili ile birlikte stand açarak ve kısa bir sunum gerçekleştirerek katılmıştır.

05 Ekim 2016

Devamını oku...

NiK Sistem direktörümüz A.Y.Erbay, Güney Kore, Daejeon’da düzenlenen partner konferansında Türkiye’de Kompsat uyduları ile yapılan tarımsal bir proje hakkında sunum gerçekleştirmiştir. Konferans sırasında ayrıca G. Kore Uzay Ajansı (KARI) merkezi de ziyaret edilmiştir.

18 Mayıs 2016

Devamını oku...