Haberler

INTERGEO Eurasia ihtisas fuarı ile konferansı bir araya getirerek sizlere bölgeler üstü bir platform sunmaktadır. Bu platformdaki katılımcılar jeodezi, jeoinformasyon, kartografya ölçme, fotogrametri ve uzaktan algılama konularında tüm önemli yetki alanlarını kapsamaktadır. Kongre sizlere sektördeki eğilimleri ve yenilikleri tartışabileceğiniz bir forum sunmaktadır. Aynı zamanda fuarı ziyaret ederek ilgili katılımcılardan sektörde ki son ürünler ve yenilikler hakkında bilgi alabileceğiniz bir buluşma platformudur.
Intergeo Eurasia ile aynı zamanda gerçekleşen Seismic Safety fuarı ile ortaya çıkan sinerjilerle yapacağınız bilgi alışverişinden faydalanınız.
En modern teknolojiler hakkında bilgi almak ve bilgi alışverişi için bu fırsattan faydalanınız! INTERGEO Eurasia 28-29 Nisan 2014 tarihleri arasında İstanbul′daki WOW Kongre Merkezinde kapılarını açacaktır.
http://www.intergeo-eurasia.net/en/index.html
NiK SiSTEM 28-29 Mart 2014 tarihinde İstanbul WOW Convention Center da gerçekleşen InterGeo Eurasia Fuar ve Konferasına katılmıştır.

28-29 Nisan 2014

Devamını oku...

Şirketimiz direktörü 1st International KOMPSAT Reselller Meeting’e Deajon – S. Korea ‘da  25-28 Mart 2014 tarihleri arasında katılmıştır. Bu toplantı kapsamında  KARI ve Satrec Initiative merkezleri gezilmiştir.

25-28 Mart 2014

Devamını oku...

Jeolojik Uzaktan Algılama Sempozyumu 13-14 Mart 2014 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde düzenlenmiştir. Nik Sistem standı sempozyum süresince yerini almıştır.

13-14 Mart 2014

Devamını oku...

NİK Sistem tarafından Cumhuriyet Üniversitesi Geomatik Mühendisliği′ne Spektroradyometri Temel Eğitimi verildi.

Aralık 2013

Devamını oku...

Uluslararası Geobilim ve Geomatics konferansı İstanbulda düzenlendi.

24 Kasım 2013

Devamını oku...